1 2 3 4 5 6 7

Descopera-ti potentialul si fa saltul in cariera!

Să formezi o echipă este doar începutul, să rămâi împreună este progresul, să lucrezi împreună este succesul. [Henry David Thoreau]

Marile realizări sunt create prin atitudine, perseverență şi devotament!
Irina BOGORIN - HR Manager
Alătură-te companiei Beler Soft şi vei creşte împreună cu echipa noastră împărtăşindu-ne cunoştinţele, experienţele, viziunile tale, dezvoltând împreună proiecte fiabile.
Căutăm dezvoltatori cu experienţă, dar şi tineri talentaţi, respectăm avantajul experienţei şi încurajăm primii paşi în carieră!
Pentru că angajaţii reprezintă valoarea companiei, am creat un program de dezvoltare profesională adaptat nevoilor fiecăruia, oferind un program complet de certificări Microsoft.
Vei lucra în proiecte inovative, care implică tehnologii de actualitate, în echipe de specialişti ambiţioşi şi motivaţi.

Vezi ultimele certificari
Oferte actuale:
  • Senior Java Developer
    • DEPARTMENT: Tehnical
      CITY: Bucuresti
      TYPE: Full-time

      Professional requirements:
      Excellent knowledge of Java 8
      Database: Oracle
      Good to know one or more JavaScript frameworks like Backbone.js, AngularJS
      Development tools (Maven)
      Experience working with Spring, Hibernate
      Be familiar with Scrum/Agile development methodology
      Experience in banking sector in IT would be a plus
      Spoken French is a great advantage

      Responsabilities:
      Take part in all application development lifecycle phases
      Develop a customized software solution using technologies like Java 8, Spring, JPA (Hibernate, Eclipse Link, Top Link), JPQL/Criteria, jQuery, AngularJS/Backbone.js, HTML, CSS, Bootstrap, Oracle WebLogic Server, Maven, Karma, Jasmine, Jenkins, SonarQube
      Be part of a self-organizing Scrum team, actively involved in all team activities
      Develop functionalities according to defined acceptance criteria
      Contribute to the development of coding guidelines and ensure high code quality in the team
      Work within the Scrum Team to deliver the sprint scope in time and with the expected quality
      Contribute to the deployment of Agile development best practices within the team

      What we offer:
      An open minded working environment
      Private medical insurance
      Challenging projects
      Competitive salary
      Meal tickets
      French courses
      Centrally located office in Timpuri Noi Square

  • SWIFT iOS Developer

      Strong programming skills (Swift)
      Experience with iOS frameworks such as Core Data, Core Location, Foundation, UIKit, MapKit, and iOS UI standards
      Must be familiar with RESTful APIs to connect iOS applications to back-end services
      Experience using Push Notification Methods, Certificates
      Experience with third-party libraries, Custom libraries and APIs
      Fluent in English, French is a plus

      Design, build and test advanced applications for the iOS platform
      Continuously discover, evaluate, and implement new technologies to maximize development efficiency

      Relaxation area with ping pong , Foosball

  • Programator junior .NET
    • DEPARTAMENT: Tehnic
      LOCALITATE: Bucuresti
      TIP: Full-time

      Esti dinamic, responsabil, te dedici cu profesionalism proiectelor in care esti implicat;
      Ne impartasesti ideile tale si vrei sa te dezvolti profesional, ai buna dispozitie si esti comunicativ;
      Pe langa asta, ce vrem de la tine?

      Sa ai cunostinte OOP
      Experienta in .Net, C#, ASP.Net
      Cunostinte SQL
      Sa fii absolvent al unei facultati cu profil IT

      Responsabilitati
      Dezvoltare de aplicatii .NET (desktop/web)
      Implicare in faza de analiza si studiu

      Beneficii:
      Pachet salarial competitiv
      Tichete de masa
      Servicii medicale in cadrul unei clinici private
      Certificari Microsoft platite de firma
      Mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ
      Posibile misiuni in Franta pe termen scurt si mediu
      Sala de sport si recreere (ping pong, fotbal de masa, biciclete)
      Dezvoltarea carierei intr-o echipa de profesionisti!
  • Programatori entry/middle level

      Angajam programatori entry/middle level, absolventi de facultate cu profil IT, dornici de dezvoltare profesionala.

      Daca esti pasionat de programare si ai deja cunostinte, esti motivat si disupus sa inveti lucruri noi, te asteptam in echipa noastra!

      Iti oferim formare profesionala, cursuri de limba franceza, mentoring pentru cariera.

      Ce ne dorim de la tine:
      Experienta in programare
      Aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid, dinamism, initiativa, entuziasm
      Cunostinte de limba franceza

Adauga CV